İADE ve DEĞİŞİM

Siparişim iptal oldu / onaylanmadı, para iadesi nasıl ve ne zaman gerçekleşir?

 

Kredi kartına iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3-10 iş günü içinde gerçekleşir. Bu tür durumlarda hesabınızdaki destek kısmından veya iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçmeniz süreci daha hızlandıracaktır.

 

Havale ile alım yaptıysanız ve ürünü iade etmek istiyorsanız ürün iadenizi gerçekleştirdiğinizde bize bildireceğiniz hesap numarasına iadeniz gerçekleşir. Hesap numarası ürünü alırken ödeme yaptığınızdan farklı bir hesap numarası olamaz.

 

Kapıda ödeme iadelerinde kapıda ödeme bedeli hizmeti iade edilmemektedir. Ürünü iade ettikten sonra kapıda ödeme siparişini veren kişi adına vereceğiniz hesap numarasına iadeniz Havale/EFT olarak gerçekleşir.

 

Ürününüzü değiştirmek istiyorsanız üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya Değiştimek istediğiniz ürünle ilgili bilgiyi not olarak yazıp kargoyu bize iletebilirsiniz.

 

Değişim ve iade durumlarında (üründe her hangi bir defo, hata veya üretim kusuru yoksa) kargo ücreti müşteriiye aittir.

 

Ürün iadesi nasıl gerçekleştiririm?

 

Ürün size teslim edildikten sonra 14 gün içinde iade için başvurabilirsiniz. Detaylı bilgiyi Garanti ve iade sorgulama bölümünde bulabilirsiniz.  

 

Aldığım ürünlerimi nasıl değiştirebilirim?

 

Aldığınız ürünleri herhangi bir sebepten dolayı (beden, renk vs) değiştirmek istiyorsanız öncelikle bizimle irtibata geçip değiştirmek istediğiniz ürünün stokta olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Değiştirilecek ürün kullanılmamış, yıkanmamış, etiket ve ambalajı yırtılmamış olması gerekir. Değişim için gönderi ücreti müşteriye aittir.

 

Defolu ürünleri iade edebilir miyim?

 

Fırsat ürünleri kategorisinden aldığınız defolu, seri sonu, numune veya teşhir ürünlerinde iade ve değişim kabul edilmemektedir. Bunların dışında ki ürünlerinizde herhangi bir değişim veya iade talebi varsa değişim/iade prosedürünü takip ederek ürününüzü değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.